Srdcem mojí babičky


Barbora Linke

Volné pokračování historického románu Jménem mojí sestry

Něčí zpověď může pro jiného znamenat prozření. Po ztrátě baletní kariéry a odcizení se s rodinou Ester trpí nedostatkem sebedůvěry. Své problémy řeší hladověním a celkovým nezájmem o dění v protektorátě. K osobním tragédiím se brzo přidává i hrozba totálního nasazení. Ester by přitom udělala cokoliv, aby se údělu totálnice vyhnula – dokonce by i přijala nabídku k sňatku od úplně cizího muže. Ale co na to mladý partyzán Tonda? A jaké tajemství se ukrývá v denících Židovky Julie, které Ester dostane do opatrování? Pod tlakem okolností je mladá žena nucena hrát vabank o svou existenci, lásku a štěstí.

Více
399 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 272
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 03.11.2022
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,426 kg
Jazyk čeština
EAN 9788026723905
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Recenze

ctemeceskeautory.cz - Srdcem mojí babičky

...Dílo se bude určitě líbit všem milovníkům historických románů, kteří úplně nebazírují na dobových podrobnostech, ale jsou zaměřeni spíše na vývoj klíčových postav.“...

Autor

Barbora Linke

Barbora Linke

Narodila se v Přerově a vystudovala Dopravní fakultu Jana Pernera v Pardubicích. Od roku 2010 žije v Drážďanech. S manželem vede spediční firmu a svůj volný čas věnuje umělecké činnosti a provádění českých návštěvníků v drážďanských muzeích. Kromě toho ráda a hodně cestuje, pije dobrou kávu a už dvacet let píše do šuplíku.

Zobrazit profil autora