Mami, přidej!


Barbora Vajsejtlová

Chcete být supermatkou? Tak na to rychle zapomeňte…

Je jí skoro čtyřicet, má dvě děti, lehkou nadváhu, práci, kterou nenávidí, a pocit, že se s tím nedá vůbec nic dělat (tedy ne s těmi dětmi). Ženy v jejím okolí jsou na tom podobně, i když každá z nich pojímá mateřství jiným způsobem. Jaké máte šance, když toužíte být alespoň ucházející matkou, a přitom nechcete, aby náplní vašeho života byly jen děti? A dá se krize středního věku překonat běháním?

Více
349 Kč Doporučená cena
Nedostupné

Křest knihy Mami, přidej! Barbory Vajsejtlové

Křest knihy Mami, přidej! Barbory Vajsejtlové
| Knihy Dobrovský, Václavské náměstí Praha | Autogramiády a křty

Srdečně vás zveme na křest s autogramiádou knihy Mami, přidej autorky Barbory Vajsejtlové, který se uskuteční 12. dubna 2019 od 17:30 v knihkupectví Dobrovský na Václavském náměstí v Praze.

Více informací

Detailní informace

Počet stran 360
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 28.03.2019
Formát 115x185 mm
Hmotnost 0,421 kg
Jazyk čeština
EAN 9788026714552
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Autor

Barbora Vajsejtlová

Barbora Vajsejtlová

Narodila se ve Strakonicích a vystudovala žurnalistiku a psychologii na Masarykově univerzitě v Brně. Má dvě děti a její první kniha Vánoce za dveřmi vznikla v podstatě jako vedlejší produkt z nekonečných rozhovorů na téma: „Když už konečně přijde Ježíšek?“ Rukopis zaslala do literární soutěže Albatrosu a ke svému nezměrnému úžasu uspěla. Následovala kniha Ať jsou velcí zase malí, která čerpá především z autorčina dětského předsevzetí, že coby dospělá rozhodně nikdy nebude pracovat a bude si od rána do večera jen hrát. Bohužel se jí tento závazek nepodařilo splnit, a proto dnes – pokud zrovna nefunguje jako svačinářka, zdravotnice, psycholožka a závozník pro své děti – píše pro magazíny a deníky a snaží se pracovat na dalších knihách.

Zobrazit profil autora