O návratu domů...

Když dojdete až na konec slepé ulice, máte dvě možnosti, přešlapovat na místě, anebo se vrátit. Třiatřicetiletá Eliška se rozhodla pro návrat. Zpátky na jižní Moravu. Do svého dětského pokoje. K rodičům. K sobě samé. Ke své podstatě. Protože doma jsou odpovědi.

Radka Třeštíková je nejprodávanější česká autorka současnosti. Narodila se a vyrůstala na jižní Moravě, v Praze vystudovala práva a sedm let se jim profesně věnovala. Svoji prvotinu vydala v roce 2014, největšího ohlasu zatím dosáhla svou třetí knihou Bábovky, která se stala literární událostí roku 2016. Mimořádně úspěšný byl i následující román Osm s detektivní zápletkou. V její páté knize Veselí se hlavní hrdinka Eliška vrací z Prahy do Veselí nad Moravou, odkud autorka pochází.

Více
399 Kč Doporučená cena
V prodeji

Veselí je nejprodávanější knihou roku 2018

Veselí je nejprodávanější knihou roku 2018
| Zprávy

Výlohy i pulty knihkupectví zdobí už tři měsíce román Veselí Radky Třeštíkové! I za tak krátkou dobu se stal nejprodávanější knihou z Motta roku 2018.

Více informací

Autogramiáda Radky Třeštíkové v Ostravě

Autogramiáda Radky Třeštíkové v Ostravě
| Knihcentrum Ostrava | Autogramiády a křty

Srdečně Vás zveme na autogramiádu Radky Třeštíkové k jejímu bestselleru Veselí. Akce se koná v Knihcentrum Ostrava od 16:00. Těšíme se na vás.

Více informací

Autogramiáda Radky Třeštíkové v Brně

Autogramiáda Radky Třeštíkové v Brně
| Knihkupectví Barvič a Novotný | Autogramiády a křty

Srdečně vás zveme na autogramiádu a besedu k úspěšné knize Radky Třeštíkové Veselí. Akce se koná 3. prosince 2018 od 17:00 v Knihkupectví Barvič a Novotný na České v Brně.

Více informací

Detailní informace

Počet stran 424
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 13.09.2018
Formát 125x205 mm
Hmotnost 0,552 kg
Jazyk čeština
EAN 9788026712602
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Video

Recenze

idnes.cz - Veselí je ryze osobní

„…Nový román Radky Třeštíkové Veselí pohltí čtenáře nejen avizovaným veselím, ale také zármutkem, humorem, hravostí jazyka a stylu, moravským nářečím, upřímností i nadsázkou…“
Vladimíra Šumberová

MF Dnes - Autorka do Veselí vkládá smutek a radost

…Ač jde žánrově o román ženský či jinak řečeno společenský, mnohem větší roli než vztahy s muži zde hraje pouto k vlastním rodičům. Celé město je protkáno vazbami, které jsou často až absurdní, ale přitom naprosto trefně vystižené v dialozích i obrazech…
Vladimíra Šumberová

Autor

Radka Třeštíková

Radka Třeštíková

Radka Třeštíková se narodila a vyrůstala na Jižní Moravě, v Praze vystudovala práva a sedm let se jim profesně věnovala. Svoji prvotinu vydala v roce 2014, největšího ohlasu zatím dosáhla svou třetí knihou Bábovky, která se stala literární událostí roku 2016. Mimořádně úspěšný byl i následující román Osm s detektivní zápletkou a Veselí, ve kterém se hlavní hrdinka vrací z Prahy do Veselí nad Moravou, odkud autorka pochází. V roce 2020 vyšla její šestá kniha Foukneš do pěny o cestě za vlastním já až na konec světa.

Zobrazit profil autora