Kolčava


Eva Francová

Spirituální příběhy od spisovatelky ze Svatojánu

Představte si, že sedíte ve velké stinné zahradě opřeni zády o zvrásněný kmen stařičkého černého bezu. Temné myšlenky, které vás pronásledují, se najednou jeví nedůležité a vzdálené. Bolest duše už není tak trýznivá. Stejně tak všechny tělesné neduhy. Jste v Kolčavině zahradě, u bytosti, která je napůl zvíře, napůl člověk, a tak rozumí i tomu, co lidem uniká. Moudrá Kolčava vypráví a uzdravuje.

Autorka úspěšných kuchařek ze Svatojánu tentokrát přichází se spirituálními a imaginativními příběhy, které ilustracemi doprovodil Karel Jerie.

Více
399 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Žánr povídka
Počet stran 284
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 24.02.2022
Formát 115x185 mm
Hmotnost 0,347 kg
Jazyk čeština
Ilustrátor Karel Jerie
EAN 9788026722113
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Autor

Eva Francová

Eva Francová

Výtvarnice a fotografka na volné noze, která se rozhodla opustit město a žít se svou rodinou uprostřed přírody ve Svatojanském újezdu nedaleko Jičína. Mnoho fanoušků si získala nejen originálním přístupem k vaření a novými, vždy pečlivě vyzkoušenými recepty, ale i neuvěřitelným klidem a pohodou, které čtenářům předává prostřednictvím svého blogu Kuchařka ze Svatojánu. Právě ten se stal základem pro sérii jejích knih o vaření. Televizní diváci ji znají z hostování v pořadu Kouzelné bylinky.

Zobrazit profil autora