Všichni občas potřebujeme někoho, kdo nás zachrání

Napínavé vyprávění o lidech v horách a horách mezi nimi, které už nejde obejít, ale dá se z nich spadnout a dá se v nich ztratit. Stejně jako v té šílené spoustě tajemství, co si v sobě pečlivě střeží dospělí i děti. Budete se modlit, aby vám aspoň někdo z nich něco prozradil a aby si řekl o pomoc hlasitěji než úplným tichem. Všichni občas potřebujeme někoho, kdo nás zachrání. Nejprodávanější česká spisovatelka současnosti Radka Třeštíková vystavěla ve své sedmé knize příběh plný napětí, bolestných otázek a charakterově dokonale vykreslených postav. Parta kamarádů a jejich dospívajících dětí řeší v odlehlé chatě staré konflikty, nové vztahy a neodpuštěné křivdy. Autorka vás ve svém zatím nejrozsáhlejším románu vezme na dlouhou cestu za tím největším tajemstvím.

Více
449 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 496
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 18.11.2021
Formát 125x205 mm
Hmotnost 0,608 kg
Jazyk čeština
Ilustrátor Daniel Špaček
EAN 9788026721079
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s potahem z jiného materiálu

Video

Recenze

knihydobrovsky.cz - Tajemství

...Tajemství je napsané skvěle, Třeštíková je bravurní vypravěčka, co věta to přirovnání, co postava to encyklopedické heslo diagnózy – obsese, deprese, nesebevědomí...

mezizenami.cz - Tajemství

...„Pokud se do knížky pustíte, možná vám dá zpočátku práci vyznat se v postavách a v ději, ale v první čtvrtině se už jistě zorientujete. Složitější konstrukci příběhu vám navíc vynahradí autorčina pověstná čtivost.“..

Autor

Radka Třeštíková

Radka Třeštíková

Radka Třeštíková se narodila a vyrůstala na Jižní Moravě, v Praze vystudovala práva a sedm let se jim profesně věnovala. Svoji prvotinu vydala v roce 2014, největšího ohlasu zatím dosáhla svou třetí knihou Bábovky, která se stala literární událostí roku 2016. Mimořádně úspěšný byl i následující román Osm s detektivní zápletkou a Veselí, ve kterém se hlavní hrdinka vrací z Prahy do Veselí nad Moravou, odkud autorka pochází. V roce 2020 vyšla její šestá kniha Foukneš do pěny o cestě za vlastním já až na konec světa.

Zobrazit profil autora