Jak spolu souvisí vražda letošního léta a mrtvoly staré dvacet let? Další případ Eriky Falcové a Patrika Hedströma!

V pobřežních skalách poblíž švédského městečka Fjällbacka je objevena mrtvola ženy. Pod tělem oběti jsou však nalezeny kostry dvou dalších žen, které zmizely před dvaceti lety. Pitva potvrdí, že všechny tři zemřely stejným způsobem. Jde o jednoho vraha, který se z neznámých důvodů na dvacet let odmlčel, nebo někdo původního pachatele napodobuje? Situace se ještě zhorší, když z blízkého kempu beze stopy zmizí sedmnáctiletá dívka.
249 Kč Doporučená cena
Nedostupné

Detailní informace

Žánr detektivka
Počet stran 368
Datum vydání 02.06.2010
Formát 125x205 mm
Hmotnost 0,285 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 2
Původní název Predikanten
EAN 9788072465156
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená s chlopněmi

Recenze

severskedetektivky.cz - Příběh, který vás zasáhne

„Na konci nebudete vědět, jestli se máte smát, nebo brečet. Läckberg nijak nemoralizuje, necpe vám vlastní postoje a názory, ale přesto vám její příběhy uvíznou v hlavě a dotknou se i vaší duše a srdce.“

Autor

Camilla Läckberg

Camilla Läckberg

Oblíbená a oceňovaná švédská autorka detektivek vydává své knihy již ve více než 50 zemích světa a celosvětově prodala přes 35 milionů výtisků. Opakovaně obsazuje přední příčky skandinávských bestsellerových žebříčků a v roce 2011 se dokonce stala šestou nejprodávanější autorkou v celé Evropě. Hlavními hrdiny její detektivní série jsou spisovatelka Erika Falcková a detektiv Patrik Hedström. Všechny díly se odehrávají v autorčině rodné Fjällbacce. Zatím posledním, jedenáctým dílem série je Kukačka (česky 2023).

Zobrazit profil autora