Ledová princezna


Camilla Läckberg

První případ spisovatelky Eriky Falckové a inspektora Patrika Hedströma! Kdo zabil krásnou, bohatou Alexandru? Jaké bylo její tajemství?

V přímořském městečku Fjällbacka je nalezena ve vaně mrtvá žena. Smrt této krásné, bohaté a tajemstvím obklopené ženy zasáhne i její dávnou přítelkyni z dětství, spisovatelku Ericu Falckovou. Tragická smrt Alexandry je nejdříve označována za sebevraždu, záhy je však prokázáno, že šlo o vraždu. Erica proto pomáhá ve vyšetřování místnímu detektivovi Patriku Hedströmovi. Pátráním po pravdě v tajuplné minulosti Alexandry se odhalí skutečnosti, které měly raději zůstat zahaleny.
239 Kč Doporučená cena
Nedostupné

Detailní informace

Žánr detektivka
Počet stran 320
Datum vydání 21.10.2009
Formát 125x205 mm
Hmotnost 0,26 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 1
Původní název Isprinsessan
EAN 9788072464838
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená s chlopněmi

Autor

Camilla Läckberg

Camilla Läckberg

Oblíbená a oceňovaná švédská autorka detektivek vydává své knihy již ve více než 50 zemích světa a celosvětově prodala přes 35 milionů výtisků. Opakovaně obsazuje přední příčky skandinávských bestsellerových žebříčků a v roce 2011 se dokonce stala šestou nejprodávanější autorkou v celé Evropě. Hlavními hrdiny její detektivní série jsou spisovatelka Erika Falcková a detektiv Patrik Hedström. Všechny díly se odehrávají v autorčině rodné Fjällbacce. Zatím posledním, jedenáctým dílem série je Kukačka (česky 2023).

Zobrazit profil autora