Znovu a lépe


Catherine Bybee

Nový začátek? Zvládne to. Nejspíš…

Na střední škole si svoji budoucnost Melanie malovala úplně jinak. Se zpackaným životem jí pomůže se poprat návrat do rodného maloměsta. První kniha nové série o třech kamarádkách přináší romantiku i napětí a nečekaně detektivní zápletku.

Melanie byla na střední škole hvězda, jenže nyní její život už tak hvězdný není. To, že jako svobodná matka skončí v městečku, jež jí kdysi bylo domovem, je překvapením nejen pro místní, ale i pro ni samotnou. Po boku kamarádek Jo a Zoe se nový začátek ale nejeví tak strašný – obzvlášť když její roztomilá dcera Hope okouzlí pohledného stavaře Wyatta. Ale ustojí křehké základy nového domova zemětřesení, které nečekaně způsobí její problémový ex?

Catherine Bybee je oblíbená americká autorka románů pro ženy. Vyrůstala ve státě Washington, poté se odstěhovala do Jižní Kalifornie, kde snila o kariéře herečky, ale ve skutečnosti se živila jako servírka. Posléze si doplnila vzdělání a pracovala jako zdravotní sestra. V současnosti je spisovatelkou na plný úvazek a napsala přes třicet knih, přeložených do více než dvaceti různých jazyků.

Více
299 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 336
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 27.01.2022
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,457 kg
Jazyk čeština
Původní název Doing it over
Původní jazyk angličtina
Překladatel Soňa Tobiášová
EAN 9788026721673
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Recenze

knihazaknihou.cz - Znovu a lépe

...„Nenáročný příběh naplněný romantikou i napětím vás příjemně pobaví a vtáhne do maloměsta, v kterém se dějí rozmanité události. Jejich obyvatelé vám přirostou k srdci natolik, že si další díl (stejně jako já) nenecháte ujít.“...