Příliš vysoká očekávání


Karolina Hošek

Humorný deník o tom, jak vyrůst v devadesátkách (a nevyrůst z toho všeho)

Příliš vysoká očekávání – má je moje máma, která v listopadu 1989 vyráží s břichem do průvodu a věří, že z toho neporodí. Má je můj táta, až do porodu ramínek přesvědčený, že budu kluk. A mám je i já, když se těším, že porevoluční svět bude stejně all inclusive jako děloha mé matky. Skončím asi tak spokojená jako řidič sanitky, co nás vezla přeplněnými ulicemi. V éře neomezených možností totiž hrozí hlavně neomezené zklamání – jde to ale brát sportovně, i když jste nesportovní typ!

Více
299 Kč Doporučená cena
V prodeji

Lidé se ptají prodavačů v knihkupectvích, jestli mají příliš vysoká očekávání. Rozhovor s Karolinou Hošek

Lidé se ptají prodavačů v knihkupectvích, jestli mají příliš vysoká očekávání. Rozhovor s Karolinou Hošek
| Knižní novinky Zprávy

V srpnu jsme vydali humornou knížku Příliš vysoká očekávání, která formou deníku svérázně přibližuje vyrůstání v „devadesátkách“. Napsala ji Karolina Hošek, jejíž tvář můžete znát ze zpravodajství televize Prima. A protože jde o její úplně první knížku, rozhodli jsme se ji trochu vyzpovídat.

Více informací

Detailní informace

Počet stran 272
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 06.08.2020
Formát 115x185 mm
Hmotnost 0,328 kg
Jazyk čeština
Ilustrátor Kateřina Kynclová
EAN 9788026718406
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s papírovým potahem bez laminace

Autor

Karolina Hošek

Karolina Hošek

Narodila se v roce 1990 v Hořovicích. První úspěch na poli literatury zaznamenala o dlouhých sedm let později, kdy jí časopis vydávaný obecním úřadem otiskl povídku. Čítala přesně osm vět. Další literární dílo, jehož název ani obsah si nepamatuje, otiskl časopis Vlasta, ale dost možná to byly Květy. Na gymnáziu psala spíš lístečky spolužákům a výmluvy do omluvného listu. Během vysoké školy se dostala k práci v médiích. Mimo jiné například prosadila rubriku módní policie v časopise Filozofické fakulty UK. I přesto ji nechali školu úspěšně dostudovat, žurnalistiku oproti tomu nedokončila. Rok strávila v deníku Blesk, což považuje za větší školu než jakoukoli jinou školu. Odtamtud už pokračovala do televize Prima, kde nejprve otvírala dopisy diváků Josefu Klímovi a později působila jako reportérka zpravodajství a moderátorka. Také si tam našla manžela Pavla. V současnosti se věnuje především synovi Vašíkovi. V psaní bude ráda pokračovat, pokud jí to dovolí Vašík, manžel, povinnosti u plotny a práce v televizi.

Zobrazit profil autora