Křest nové sbírky fejetonů Lucie Šilhové


Co má společného hledání správné podprsenky a správného chlapa? A proč na nudistické pláži ležet zásadně na zádech? Nejen to zjistíte v zábavné knižní novince Hřích mám pořád v záloze, kterou jsme právě pokřtili.

 

Publicistka Lucie Šilhová se od začátku své profesní dráhy věnuje ženám z nejrůznějších úhlů pohledu. Ve svých knihách Beru to na sebe a Svedu to na tebe nabídla čtenářkám okouzlující nadhled, kterého je plná i její nejnovější sbírka fejetonů Hřích mám pořád v záloze.

„Dívat se na svět očima padesátky je jako koukat do nedopité lahve vína. Už jsem si dost pochutnala, ale ještě pořád se mám na co těšit,“ říká autorka v úvodu knihy, jejíž křest proběhl 24. května ve stylovém pražském podniku Champagneria. 

Kmotrou titulu se stala herečka a moderátorka Tereza Kostková. Řada známých tváří byla i mezi návštěvníky – například lékařka Kateřina Cajthamlová nebo herečka a dabérka Kamila Špráchalová. S takovou podporou se akce zkrátka musela povést a novinka Lucie Šilhové se úspěšně vydala do světa. Přejeme jí co nejvíce spokojených čtenářů!