Pozdrav z Itálie


Jules Wake

Letní romance od autorky, kterou znáte jako Julii Caplinovou. Laurie zdědila ferrari… pod podmínkou, že s ním procestuje Evropu!

První díl série S láskou… od Jules Wake, kterou čtenářky znají také pod pseudonymem Julie Caplinová. Královna romantických příběhů vypráví o cestě vedoucí do prosluněné Itálie… a taky přímo do srdce.

Laurie je přesvědčená o tom, že je šťastná – má spolehlivého přítele a vysněnou práci v knihovně. To se ovšem změní, když po výstředním strýčkovi zdědí staré ferrari pod podmínkou, že se v něm musí vydat do Itálie spolu s protivným průvodcem. Cameron tím taky není zrovna nadšený, má však své důvody, aby s jel. Ani jeden z nich netuší, že strýček si pro ně přichystal pár překvapení… Na tuto cestu nikdy nezapomenou!

Více
399 Kč Doporučená cena
Nedostupné

Detailní informace

Počet stran 408
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 14.09.2023
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,405 kg
Jazyk čeština
Řady S láskou
Původní název From Italy with Love
Původní jazyk angličtina
Překladatel Lucie Libovická
EAN 9788026725305
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená s chlopněmi

Autor

Jules Wake

Jules Wake

Než se rodačka z Yorkshiru stala spisovatelkou, pracovala ve světě PR pro mnoho známých značek. Díky této zkušenosti měla možnost zdokonalit své spisovatelské dovednosti a také poznat mnoho evropských měst, která se objevují v její literární tvorbě. Jules Wake snila o dráze spisovatelky už od svých deseti let. V roce 2014 debutovala knihou Talk to Me. Její druhý román Pozdrav z Itálie se stal bestsellerem. Kniha je obsahově volně propojená s dalšími příběhy S láskou z Paříže a S láskou z Říma. Vánoční atmosféru autorka zachycuje v románech S láskou z Londýna a Notting Hill pod sněhem. Příběhy Jules Wake se odehrávají v kulisách atraktivních destinací stejně jako oblíbená série Romantické útěky (Cukrárna v Paříži, Hrad ve Skotsku), kterou autorka napsala pod jménem Julie Caplinová.

Zobrazit profil autora