Než nás rozdělí láska


Agnes Martin-Lugand

Kdo nemá co ztratit, může konečně najít sám sebe

Kdo nemá co ztratit, může konečně najít sám sebe

Madeleine se po letech vrací do prázdninového sídla na pobřeží Bretaně, aby vyprávěla příběh své osudové lásky. Na sklonku života ji o to poprosí dcera, která chce poznat celou minulost své matky. Madeleine se ve vzpomínkách znovu ocitá v náruči klavíristy Joshuy... a pak se doopravdy setkají na pláži, kde se do sebe zamilovali. Po dvaceti letech je ale všechno jinak. Nevyléčitelně nemocná Madeleine se loučí se životem a Joshua o smyslu toho svého pochybuje. Dokážou zúčtovat s minulostí a dojít ke smíření?

Oblíbená francouzská spisovatelka Agnes Martin-Lugand přichází s emotivním příběhem o lásce, kterou nezlomí ani nepřízeň osudu.

Více
349 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 240
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 17.08.2023
Formát 115x185 mm
Hmotnost 0,298 kg
Jazyk čeština
Původní název La déraison
Původní jazyk francouzština
EAN 9788026725046
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor

Agnes Martin-Lugand

Agnes Martin-Lugand

Agnes Martin-Lugand se narodila roku 1979 ve francouzském přístavním městě Saint-Malo. Než začala psát knihy, pracovala jako psycholožka. Její debutový román Šťastní lidé čtou a pijou kávu zaznamenal v roce 2014 ve Francii obrovský úspěch. Česky vyšel o dva roky později. Spisovatelka na něj navázala dalšími knihami, které si čtenáři oblíbili pro její schopnost citlivě vylíčit nálady postav. Do češtiny už byly přeloženy také její romány Šťastní lidé mají šťastný život (2016), Ta hudba mi stále zní v hlavě (2018) či Jak naladit štěstí (2021).

Zobrazit profil autora