Za zavřenými dveřmi


B.A. Paris

Thriller, který ohromil svět, vás přinutí pozorněji sledovat dokonalé páry kolem vás.

Každý zná někoho, jako jsou Jack a Grace. On je atraktivní a bohatý, ona má šarm a eleganci. Možná je nechcete mít rádi, ale máte. Rádi byste poznali Grace blíž. Jenže to je velmi obtížné. Ti dva jsou totiž nerozluční. Někdo by to mohl nazvat pravou láskou, jiný by se mohl ptát, proč Grace nikdy nezvedá telefon. Nebo proč s vámi nikdy nejde na oběd, pokud s ní není i Jack. A proč jsou na jednom okně mříže.

Někdy může být dokonalé manželství jen jednou velkou dokonalou lží.

Více
399 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Žánr thriller
Počet stran 264
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 03.02.2022
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,386 kg
Jazyk čeština
Původní název Behind Closed Doors
Původní jazyk angličtina
Překladatel Karolina Medková
EAN 9788026722045
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Recenze

kritiky.cz - Za zavřenými dveřmi

„…Za zavřenými dveřmi je děsivý a do detailů propracovaný psychologický thriller. I když jeho téma není originální, zpracování, postavy a jednotlivé detaily, které do sebe na konci zapadnou, dělají tuhle knihu výjimečnou…“
Janka Mišúnová

Autor

B.A. Paris

B.A. Paris

B. A. Paris pochází z francouzsko-irské rodiny. Vyrůstala v Anglii, později se ale s rodinou přestěhovala do Francie, kde několik let pracovala v mezinárodní bance, poté se rekvalifikovala na učitelku a s manželem založila jazykovou školu. Nyní opět žijí v Anglii a mají spolu pět dcer. Její literární kariéru odstartoval psychologický thriller Za zavřenými dveřmi, který se stal světovým i českým bestsellerem. Následovaly další úspěšné tituly V pasti lží, Přiveď mě zpátky, Dilema a Terapie.

Zobrazit profil autora