Moderní kurandera

Cesta za voláním srdce


Lucie Chaya

Autobiografický román ženy, která pro české čtenářky objevila příběhy Hernána Mamaniho

Tvoříme si svůj osud sami, nebo je nám do určité míry předurčen? Moderní kurandera je autobiografický příběh Lucie Chayi Chvojkové, která prostřednictvím svých překladů knih H. H. Mamaniho přinesla do České republiky tradiční andské učení. Kolik magických synchronicit se muselo odehrát, aby se mohl tento odkaz dostat až k nám! Autorka čtenáře zavádí přes Itálii až do dalekého Peru, kde spolu s ní zažijí momenty zasvěcení v peruánské poušti a dozvědí se mnoho nového o magických andských rituálech.

Jaké to je, když se česká žena stane mostem mezi vzdálenými kulturami? Jak může vypadat kurandera po česku? Jak se přihodí, že se žena z naší kultury, která vyrostla v ateismu a socialismu, vydá za zdánlivě nesmyslným voláním srdce? Staňte se svědky probuzení ženské síly, intuice a nalezení životního poslání.

Více
349 Kč Doporučená cena
V prodeji

Další tituly z řady "Moderní kurandera"

Detailní informace

Počet stran 304
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 28.10.2021
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,428 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 1
EAN 9788026721383
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Autor

Lucie Chaya

Lucie Chaya

Lucie Chaya (civilním jménem Lucie Chvojková) je novinářka, překladatelka a moderní šamanka, která pro české čtenáře objevila a přeložila příběhy Hernána Mamaniho. Pracovala jako reportérka ČT a byla spolupracovnicí Radiožurnálu z Itálie. Je autorkou i lektorkou kuranderovských prožitkových seminářů. Ve své práci propojuje tantru, šamanismus a kvantové meditace. Organizuje kurzy s andskými šamany Q’Ero a pořádá poutě na posvátná silová místa Peru a Sardinie – dvou svých lásek. V roce 2021 vydala první díl svého autobiografického románu Moderní kurandera.

Zobrazit profil autora