Krásná tvář

Přírodní kosmetika a obličejová jóga


Lucie van Koten, Michaela Dombrovská

Přírodní kosmetika a obličejová jóga v praxi

Lucie van Koten, bioblogerka a známá propagátorka přírodní kosmetiky, a Michaela Dombrovská, lektorka jógy a autorka knih inspirovaných jógovým přístupem k životu, spojily své znalosti v ojedinělé publikaci, která vás provede přírodní péčí o pleť a obličej. Naleznete v ní praktické ukázky, fotografie, návody, vyjádření odborníků i osobní příběhy, které vás rozzáří. Nenechte si ujít první knihu propojující obličejovou jógu s přírodní kosmetikou!

Více
329 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 176
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 07.11.2019
Formát 170x240 mm
Hmotnost 0,714 kg
Jazyk čeština
EAN 9788026716495
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor

Lucie van Koten

Lucie van Koten

Lucie Van Koten je lifestylová blogerka, PR manažerka a velká propagátorka přírodní krásy a bio kosmetiky. Snaží se o osvětu v kosmetickém světě: přednáší, fotí beauty editorialy, pravidelně přispívá články do lifestylových médií, o nové poznatky se dělí i se čtenáři svého blogu Život podle Lucie, na jehož základě už také vydala stejnojmennou knihu. Přírodní kosmetiku navíc smysluplně propojuje s udržitelnou vintage módou. V příštím životě se chce narodit do rodiny ševce. Více o ní najdete a napsat jí můžete na www.ZivotPodleLucie.com.

Zobrazit profil autora

Autor

Michaela Dombrovská

Michaela Dombrovská

Blogerka, publicistka a lektorka jógy Michaela Dombrovská pochází ze Slezska a zabývá se hlavně minimalismem a informační etikou. Mimo jiné přednáší na vysoké škole, píše články na svůj blog Proč? Protože! a příspěvky pro české lifestylové magazíny, přispívá i do Vogue. Dlouhodobě spolupracuje s časopisem Jóga Dnes. Józe se věnuje téměř dvacet let, polovinu té doby také jako lektorka. Je autorkou několika úspěšných knih.

Zobrazit profil autora