Deník moderní jogínky

aneb Od večírků k nirváně


Šárka Vojáčková

Vydejte se s Šárkou do indického ášramu najít sebe sama!

Měli jste někdy chuť se vším praštit a obrátit svůj život naruby? Přesně to udělá Šárka, když se vydá do indického ášramu na kurz lektorky jógy. Prodá svůj jediný majetek, staré otlučené clio, a vstoupí do tělesného i duchovního výcviku, který změní celé její dosavadní chápání života. Musí čelit svým skrytým obavám, návalům vzteku a bolestným vzpomínkám. Cesta k sobě samé je ale nejen trnitá, je také pestrá a plná vůní jako Indie sama.

Knížka seznamuje čtenáře s učením jógy coby filozofickým směrem i způsobem života, a může tak sloužit k hlubšímu seznámení s jógou.

Více
249 Kč Doporučená cena
Nedostupné

Detailní informace

Počet stran 224
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 06.09.2018
Formát 115x185 mm
Hmotnost 0,314 kg
Jazyk čeština
EAN 9788026712497
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Autor

Šárka Vojáčková

Šárka Vojáčková

Je první Advanced certifikovanou učitelkou Jivamukti jógy v České Republice a její popularizátorkou. Je zakladatelkou a tvůrčí duší pražského jógového studia Jógovna, manželkou funkčního lékaře Jana Vojáčka a mámou. Téma jógy, její filozofii a umění klidného bytí zpracovala ve svých beletristických knihách Deník moderní jogíny (2018), kde popisuje její první zkušenosti s jógou a cestu od večírků k nirváně a Deník jóga matky (2021), kde se zaobírá otázkou, zda je rodinný život dostatečně duchovní. Šárka se snaží vidět moudrost jógy hlavně v běžných, každodenních situacích a svá zamyšlení pak také sdílí na instagramovém profilu @joga_matka.

Zobrazit profil autora